Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

O NAS

AGRO-BUD wita Państwa
wlasciciele


Od ponad dwudziestu lat staramy się stworzyć warunki do wypoczynku dla osób przebywających na Roztoczu. Korzystając z tradycji naszej miejscowości, gdzie letnicy przyjeżdżają od niepamiętnych czasów, postanowiliśmy dołączyć do grupy wynajmujących pokoje.

Przez lata nasza oferta skutecznie się rozwija. Zaczęliśmy od trzech pokoi na naszym domowym poddaszu. Następnie wyremontowaliśmy stary dom Babci i powstał ośmiopokojowy dom wczasowy - agroturystyczny z jadalnią i kuchnią dla gości.
Uroki Roztocza oraz nasze „talenty kulinarne” skutecznie przyciągają gości.
Z naszą ofertą poszliśmy dalej.

W roku 2005 korzystając z pomocy Unii Europejskiej budujemy kolejny dom wczasowy nad zalewem w Majdanie Sopockim. Obiekt położony nad wodą, na brzegu lasu robi niesamowitą furorę. Przyjeżdżają do nas goście z całej Europy, a nawet Australii.
W roku 2008 zdobyliśmy się na odwagę i rozpoczynamy budowę kolejnego obiektu – Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „SOSNOWE ZACISZE”.  Od 1 maja 2010 uruchamiamy część hotelową z zapleczem gastronomicznym (kawiarnia, jadalnia-restauracja), 2 kondygnacje, na ok. 80 miejsc noclegowych.

Już w roku 2012 nowy obiekt został  skategoryzowany otrzymaliśmy *** 3 gwiazdki oraz nową nazwę PENSJONAT "SOSNOWE ZACISZE"!

W kwietniu 2013 r. udostepniliśmy
naszym gościom hotelowym ale i nie tylko, równeż osobom nie zameldowanym część kondygnacji dolnej - kryty basen, jacuzzi i 3 sauny.

Pracujemy dalej nad kondygnacją dolną – jaskinia solna, sale sportowe, pomieszczenia masażu, odnowy biologicznej i fitness to tylko część naszych marzeń. To wszystko dla naszych drogich Gości, by mogli poznawać uroki Roztocza, odzyskiwać siły i wypoczywać w pięknej miejscowości we wspaniałych warunkach.


„...tu z wyjątkową mocą zdaje się przemawiać błękit nieba, zieleń lasów i pól, srebro jezior i rzek.
Tu śpiew ptaków brzmi szczególnie znajomo, po polsku...”

powiedział Jan Paweł II w Zamościu podczas wizyty w 1999 roku


Zapraszamy serdecznie Państwa do naszych obiektów
Lucyna i Bogdan Kozyra

MPR miejsce przyjazne rowerzystom 2
kdr karta duzej rodziny

turnusy rehabilitacyjne

roztocze wita