Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Aktywny wypoczynek

NORDIC WALKING NA NIEBIESKIM SZLAKU SZUMÓW

nordicW Suścu na szlakach turystycznych panują doskonałe warunki do uprawiania Nordic Walking. Wszystkich chętnych zachęcamy do tej formy rekreacji, sportu i rehabilitacji. Ośrodek „SOSNOWE ZACISZE” posiada Certyfikat ukończenia licencjonowanego kursu i tytuł Przewodnika Nordic Walking. Na wyposażeniu Ośrodka są kije do Nordic Walking. Prowadzimy naukę marszu i udzielamy wskazówek dotyczących zasad bezpieczeństwa.
Dla grup od 6 osób organizujemy zajęcia z techniki uprawiania Nordic Walking i marsz żółtym szlakiem do Szumów.

ROWEREM PO ROZTOCZU

roweryDukty, ścieżki, bezdroża, w połączeniu z leśnym powietrzem, stanowią idealne warunki nawet dla bardzo wymagających rowerzystów. Każdy znajdzie tutaj odpowiednią dla siebie trasę, a aktywny wypoczynek przy śpiewach leśnych ptaków pozwoli szybko odzyskać siły.
Szlaki są bezpieczne, oznakowane.Trasa relacji Susiec-Tomaszów Lubelski posiada już wydzieloną ścieżkę dla rowerzystów.

WEEKEND W SUŚCU Z NAUKĄ JAZDY NA KONIU

konieZapraszamy do odwiedzenia malowniczej krainy "ROZTOCZE". To również wymarzone miejsce aby odwiedzić znajdujące się w odległości 16-20km od Suśca stadniny koni. Oferowane tam konie pod siodło są dostosowywane do umiejętności zarówno dzieci jak i dorosłych, doświadczonych jeźdźców jak też i osób, które nigdy nie miały okazji usiąść na koniu. Koszt za godzinę jazdy wynosi 25-30 zł. Takie doświadczenia dostarczą niezapomnianych wrażeń. Pobyt w tej pięknej, leśnej okolicy to dawka relaksu pozwalająca nabrać nowych sił.

WEEKEND W SUŚCU Z WYPADEM DO LWOWA (wycieczka z paszportem)

lwowSUSIEC stanowi doskonałą bazę wypadową do Lwowa. Organizatorem jest Biuro Podróży "Quand". Wycieczkę możecie Państwo wykupić na miejscu w recepcji naszego ośrodka. Udzielamy również wszelkich informacji zawiązanych z wycieczką. W okresie wakacji uczestników wycieczki zabieramy z Suśca o godzinie 5.30, po sezonie; wyjazdy są z Tomaszowa Lubelskiego o godz. około 6:00.
Dla grup zorganizowanych zarówno godzina wyjazdu jak i miejsce spotkania z uczestnikami wycieczki są uzgadniane zgodnie z Państwa życzeniem.
Powrót w godzinach nocnych.
Koszt wycieczki 120 PLN (dla turystów indywidualnych); dla grup cena jest kalkulowana na zapytanie.

SPŁYWY KAJAKOWE NA RZEKACH TANEW I WIEPRZ

kajakiPolecamy wyjazdy na spływy kajakowe, które prowadzone są na rzekach: Tanew i Wieprz. Można też popływać na kajakach po Zalewie w Majdanie Sopockim i Zalewie Rudka w Zwierzyńcu. Mały zalew do popływania na łódkach oferuje również Ośrodek Wypoczynkowy Roztoczanka w Suścu.

KULIG DO PUSZCZY SOLSKIEJ

kulig mknieSusiec posiada doskonałe warunki klimatyczne i krajobrazowe do organizowania kuligów po puszczy Solskiej. Zapraszamy na weekend z kuligiem.
MPR miejsce przyjazne rowerzystom 2
kdr karta duzej rodziny

turnusy rehabilitacyjne

roztocze wita