OFERTA TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH

turnusy rehabilitacyjneW Pensjonacie „Sosnowe Zacisze” odbywają się turnusy rehabilitacyjne >>> ZAWIADOMIENIE O WPISIE

Zapraszamy do miejsca, które jest położone w jednym z najwspanialszych krajobrazowo zakątków Lubelszczyzny i jednym z najciekawszych regionów kraju. Malownicze pagóry, żywiczny zapach lasów, urzekające doliny rzek z kaskadami wodospadów, uznane za rezerwaty przyrody to największe atrakcje Suśca i okolicy. A do tego wszystkiego gościnna, przyjazna atmosfera.

Nasz obiekt przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych. W obiekcie naszym gościom udostępniliśmy salę restauracyjną, bar – kawiarenkę, ogólno dostępne sanitariaty, 30 pokoi hotelowych (z pełnym węzłem sanitarnym,  ręczniki, TV, Internet WiFi, radio, telefon), 4 sale konferencyjno – bankietowe, kryty basen z atrakcjami (winda basenowa, jacuzzi, sauna). Obiekt ma 3 kondygnacje, poruszanie między niemi umożliwia winda.
Na pełen relaks zaprasza gabinet masażu z wykwalifikowaną kadrą.

Po za tym na terenie obiektu znajdują się 2 chaty grillowe, w których organizujemy biesiady przy ognisku, grillu z tańcami.

Stosujemy specjalistyczne diety za dodatkową odpłatnością:
• Bezglutenowa
• Bezmleczna
• Bezcukrowa
• Lekkostrawna

Cenny turnusów ustalamy indywidualnie z organizatorami.

Uwaga
Kosztem dodatkowym jest opłata miejscowa pobierana w Pensjonacie na rzecz Gminy Susiec, zgodnie z obowiązującymi stawkami uchwalonymi przez Radę Gminy Susiec.  Pobierana jest  w okresie letnim od 1 maja br. do 30 września br.

Obecnie jest to kwota:
- 1,00 zł dziennie za osobę dorosłą, dziecko, młodzież uczącą się, emerytów i rencistów.

MPR miejsce przyjazne rowerzystom 2
kdr karta duzej rodziny

turnusy rehabilitacyjne

roztocze wita