Wygrana w Konkursie "Sposób na Sukces"

warszawaW dniu 24 czerwca 2013 r. mieliśmy zaszczyt reprezentować Województwo Lubelskie na uroczystej finałowej gali XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposobu na sukces” Przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.


Impreza objęta honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy uhonorowani nagrodą II stopnia w kategorii – rodzinna za Pensjonat Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Sosnowe Zacisze” przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Impreza miała miejsce w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Naszą firmę reprezentowali właściciele Lucyna i Bogdan Kozyra, manager Patrycja Pogudz oraz towarzyszyły nam Panie z Urzędu Marszałkowskiego i z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Nagrodą główną był Puchar z dedykacją, dyplom za najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich oraz miła nagroda rzeczowa, ale najważniejsza była satysfakcja, że ktoś docenił nasz piękny obiekt i naszą ciężką pracę.

MPR miejsce przyjazne rowerzystom 2
kdr karta duzej rodziny

turnusy rehabilitacyjne

roztocze wita