Ludzie sukcesu z Suśca

wlascicieleLucyna i Bogdan Kozyrowie z Suśca, właściciele *** Pensjonatu Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Sosnowe Zacisze”, zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces”. Zajęli drugie miejsce w kategorii „rodzina”.

Konkurs, który ma na celu promowanie przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, zorganizowały (w tym roku odbyła się jego 13. edycja) Centrum Doradztwa Rolniczego i Kancelaria Prezydenta RP, honorowy patronat nad nim objął prezydent Bronisław Komorowski.


Lucyna Kozyra przez wiele lat była pielęgniarka, jej mąż – pracownikiem telekomunikacji, potem rozwinął własną firmę budowlaną (prowadzi ją do dziś). – Przygodę z przyjmowaniem letników zaczynaliśmy od małego pensjonatu agroturystycznego w Suścu, z trzema pokojami na poddaszu. Potem otwarliśmy drugą agroturystykę, nad zalewem w Majdanie Sopockim. Dzierżawimy także drewniane domki, które wynajmujemy letnikom. Trzy lata temu otworzyliśmy trzygwiazdkowe "Sosnowe Zacisze". W sumie dysponujemy miejscami dla 170 osób - opowiada pani Lucyna. To jedyny w okolicy trzygwiazdkowy pensjonat, z 30 pokojami, w salami konferencyjno-szkoleniowymi oraz basenem. Od lipca wszystkie miejsca są już zarezerwowane.
Nagrodę "Sposób na sukces" Kozyrowie odbiorą w czerwcu, podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.
Tygodnik Zamojski (22 maja 2013)
MaMaz
MPR miejsce przyjazne rowerzystom 2
kdr karta duzej rodziny

turnusy rehabilitacyjne

roztocze wita